motoger

Błotnik przedni prawy Volkswagen Touran II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Błotnik przedni prawy Volkswagen Touran II
Błotnik przedni prawy Volkswagen Touran II
Błotnik przedni prawy Volkswagen Touran II
Błotnik przedni prawy Volkswagen Touran II
Błotnik przedni prawy Volkswagen Touran II
Błotnik przedni prawy Volkswagen Touran II
Błotnik przedni prawy Volkswagen Touran II
Błotnik przedni prawy Volkswagen Touran II

Sprzedawcy części do Volkswagen Touran:

części używane opel
giełda części poznań
giełda części słomczyn
auto części
auto kasacja części używane
części szrot samochodowy
moto2.pl
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane amerykańskie
auto części słomczyn
auto części gliwice
auto szrot samochodowy
części używane poznań
giełda części samochodowych
części uzywane samochodowe
auto szrot
giełda części
giełda części śląsk
części moto2
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
moto2
auto części poznań
auto czesci zamienne
auto części zamienne
giełda części moto2.pl
gielda czesci

Cena Błotnik przedni prawy Volkswagen Touran Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Volkswagen Touran przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Błotnik przedni prawy. Znajdziesz u nas części w kategorii Karoseria. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2025-01-10 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2025-02-13 - numer oferty 31303831. Część używana Błotnik przedni prawy do Volkswagen Touran II jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Oferent posiada 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Błotnik przedni prawy Volkswagen Touran II 1.5 2023 sedan. Tanio Błotnik przedni prawy Volkswagen Touran II 1.5 2023 sedan. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 1.5 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 2012. Buda tego pięknego auta występuje w sedan i to auto wyprodukowano przez producenta Volkswagen. Ten model Touran wyszedł na cały świat w wersjach takich jak I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem błotnik przedni prawy i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Volkswagen Touran wersja II. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Volkswagen Touran. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Czytałem na forum, że Volkswagen Touran to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Touran bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Volkswagen Touran. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Czytałem na forum jak samemu wymienić błotnik przedni prawy do Touran. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma błotnik przedni prawy. Dostałem błotnik przedni prawy od ręki i od razu mogłem montować do auta. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Gdzie szukać błotnik przedni prawy najlepiej na stronie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Czasami w życiu jest tak fajnie że gdy chcesz bardzo w szybko rozbić swoje Auto ktoś inny ci w tym pomoże i w ten sposób zepsułem swoje Auto Volkswagen Touran. Chyba będę na motoger musiał poszukać błotnik przedni prawy. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Volkswagen Touran. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić błotnik przedni prawy w Volkswagen Touran. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę błotnik przedni prawy do Volkswagen Touran. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na motoger i tanio kupię błotnik przedni prawy. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części błotnik przedni prawy. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Volkswagen Touran na części.  


KONTAKT

tanio Błotnik przedni prawy Volkswagen Touran II

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Błotnik przedni prawy Volkswagen Touran II
Błotnik przedni prawy Volkswagen Touran II Błotnik przedni prawy Volkswagen Touran II
Copyright © 2025. MOTOGER.pl